Антипаразит

В наличии


Профілактика та комплексне лікування гельмінтозів.

Цена: 99.00 грн.
+
Обратный звонок

Маєте домашніх улюбленців, чи любите травневі посиденьки на природі з шашликами? Або не уявляєте життя без роботи на присадибній ділянці? Дуже полюбляєте суші? Користуєтесь громадським транспортом? Інколи забували помити руки після прогулянки або туалету? Або їли фрукти прямо з гілки? Відвідували країни Азії або Африки? Якщо хоч на одне питання Ви відповіли :"Так", то Ви знаходитесь у групі ризику зараження гельмінтами.

Гельмінти - паразитні черв ’ки, що оселяються в організмі людини та використовують його, як джерело живлення. Зазвичай вони живуть у кишечнику, але можуть оселитися у будь-якому іншому органі, викликаючи різні алергічні реакції, порушення роботи та запалення кишково-шлункового тракту, розвиток анемії (недокрів я) та безконтрольної втрати ваги. Гельмінти також стають причиною підвищенної дратівливості, швидкої втомлюванності , частих застудних захворювань. А хронічний гельмінтоз може призвести до таких незворотних насліків, як механічне ушкоження та атрофія тканин, викликати таке важке ураження органів, як гепатит та , навідь, рак печінки. Незважаючи на високий рівень сучасної медицини та лабараторної діагностики, діагностуються гельмінти вкрай важко , дуже часто вимагаючи неодноразового повторного дослідження.

Щоб захистити себе від паразитних уражень, слід не лише дотримуватися правил особистої гігієни, але й проводити профілактичний прийом антипаразитарних препаратів хоча б раз на рік.

Фітокомплекс з прополісом "Пчелія"Антипаразит ", завдяки поєднанню так званих "гірких" лікарських рослин з прополісом, чинить антипаразитарну дію, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, допомогає у ві дновленні печінки та покращує відтік жовчі, насичує виснаженний організм усіма необхідними вітамінами та мікроелементами.

Склад: квітки ромашки лікарської, корень тирличу жовтого, квітки пижма звичайного, полин звичайний, кора крушини ламкої, прополіс.

Дія компонентів :

  • · Ромашка лікарська сприяє зменшенню симптомів інтоксикації, чинить протизапальну, жовчогінну та антисептичну дії, знижує алергічні реакції. Усуває бродіння в кишечнику.
  • · Корінь тирличу жовтого, завдяки великому вмісту гіркоти в своєму хімічному складі, має сильну антипаразитарну дію що до багатьох видів як дорослих гельмінтів, так і їх личинок, яєць, тощо. Благочинно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє усуненню запалень слиз ової оболонки шлунку, стимулює процеси травлення.
  • · Квітки пижма звичайного, завдяки вмісту кетон туйону, чинять згубний вплив на гостриків, лямблій, аскарид та інші глистні інвазії, що паразитують у кишково-шлунковому тракті. Сприяє нормалізації відт оку жовчі, стабілізує порушений рівень кислотності шлунку.
  • · Полин звичайний сприяє усуненню застоїв жовчі, нормалізує травлення. Має виражену антипаразитарну та протимікробну дії. Позитивно впливає на нервову систему.
  • · Кора крушини ламкої чинить мяку послаблюючу дію, попережує виникнення закрепів. Допомагає у прискоренні виведення із організму гельмінтів та продуктів їхньої життєіяльності.
  • · Прополіс має сильну антибактеріальну дію, посилює дію антипаразитарних компонентів. Надає стабілізуючий вплив на мембрани клін печінки, насичує організм необхідними мікроелементами та мінералами, сприяє зміцненню імунітету.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при гельмінтозі в складі комплексного лікування та для профілактики розвитку гельмінтозів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній-дві капсулі натщесерце зранку та ввечері три дні поспіль.

Рекомендований курс прийому: 3 дні поспіль кожні 12 місяців. При наявності безпосереднього контакту з домашніми тваринами – кожні 6 місяців.

Увага! Антипаразитарна профілактика вважається ефективною лише тоді, коли усі члени родини, що проживають під одним дахом, провели її о дночасно!

Чудовий протипаразитарний комплекс. На усю родину вистачило.
Написать отзыв