Апібальзам омолоджуючий та корекційний, 30 мл

В наявності з доставкою!

  • Уповільнює процеси ув’ядання дерми і появи зморшок, запобігає переродженню тканин;
  • Допомагає зникненню пігментації шкіри і новоутворень, знижує прояв рубців і шрамів;
  • сприяє зменшенню, а в переважній більшості варіантів взагалі позбавлення від папілом і бородавок;
  • Проявляє унікальний лікувальний ефект в загальній терапії опікових ушкоджень (термо-, хімічного, променевого характеру), герпетичних висипань на шкірних, слизових покривах, псоріазу, утворень доброякісного характеру, рожевого лишаю, будь-яких видів вугрової хвороби, грибка, бактеріальних інфекцій дерми.
Ціна: 139.00 грн.
+

Дієвий біологічно активний препарат. Біохімічний склад насичений фітонцидами, ефірними оліями, дубильними компонентами, вітамінним комплексом (А, В, С, D, Е), мінеральними речовинами, кальцієвим, магнієвим, цинковим, марганцевим та іншими біологічно активними елементами.

Науковцями визначено, що ефірні олії в комплексі з біологічно активними компонентами, здійснюють позитивний вплив на обмінні процеси та допомагають встановлювати гармонічний стан внутрішніх систем організму.

В процесі застосування, апіпродукт повною мірою проникає в кровотворну та лімфосистему, тож є стимулом запуску природніх процесів регенерації організму.

В апіпродукт входить збалансований набір лікарських рослин та корисні біоактивні складові, а саме, чаги та зеленого чаю, для яких характерний захисний, освіжаючий, зволожуючий, антисептичний, бактерицидний, антисептичний ефект.

Чага впливає на людський організм з терапевтичною дією, коригує і нормалізує збереження шкірних покровів від несприятливого впливу сонця, запускає механізми обміну в м’язових волокнах, шкірних, слизових тканинах завдяки входить до складу фіто-меланину.

Зелений чай характеризується властивостями регенерації, завдяки чому зміцнює тонус шкірних тканин, прибираючи втому і попереджаючи в’янення. Складові зеленого чаю – вітамінні комплекс, ефірні масла, фітоферменти, амінокислоти, білкові поєднання природного походження. Це найефективніші біостимулятори, завдячуючи яким препарат здійснює вплив на шкірні тканини, сприяючи поліпшенню мікроциркуляції в епідермісі і стимуляції утворення колагену.

Склад: Концентрати екстрактів на масляній та водяній основі: чаги, зеленого чаю, календули, стевії медової, бруньок берези, рослини чабру; воску бджоли; олії: реп’яха, рицинова, м’яти, прополісу.