Апібальзам зігріваючий та відновлюючий з бджолиною отрутою, 30 мл

В наявності з доставкою!

  • Всмоктується у глибокі підшкірні шари, живить епідерміс;
  • Чинить розігріваючу дію, не провокує алергічних реакцій;
  • Допомагає відновити та знизити запальні деструктивні процеси хронічного характеру у шарах опорно-рухового апарату завдяки наданню інтенсивного поживлення епідермальних тканин, м’язових тканин сухожилля та суглобів біологічно активними елементами;
  • Прискорює зникненню болісних відчуттів, здійснює заспокійливо;
  • Збільшує еластичні здатності епідермального покрову, м’язової тканини;
  • Допомагає покращенню кровообігу на ділянках застосування та збільшує резистентність кровоносних судин;
  • Активно виводить підшкірний жир, бореться з апельсиновою шкірою на проблемних ділянках;
  • Попереджає виникнення тромбозів, знижує показники кров’яної в’язкості та згортання, в тому числі концентрацію у ній холестеринових речовин;
  • Прискорює зцілення від набряків та запальних проявів.
Ціна: 149.00 грн.
+

Дієвий біологічно активний препарат. Біохімічний склад насичений фітонцидами, ефірними оліями, дубильними компонентами, вітамінним комплексом (А, В, С, D, Е), мінеральними речовинами, кальцієвим, магнієвим, цинковим, марганцевим та іншими біологічно активними елементами.

Науковцями визначено, що ефірні олії в комплексі з біологічно активними компонентами, здійснюють позитивний вплив на обмінні процеси та допомагають встановлювати гармонічний стан внутрішніх систем організму.

В процесі застосування, апіпродукт повною мірою проникає в кровотворну та лімфосистему, тож є стимулом запуску природніх процесів регенерації організму. В апіпродукт входить збалансований набір лікарських рослин та корисні біоактивні складові, а саме, отрута бджоли та гепарин, які чинять антисептичну, регенеруючу, анестетичну та розігріваючу дію.

Бджолина отрута бере участь в регенерації усіх життєвоважливих систем людини.

Гепарин чинить антисептичну та місцево знеболювальну дію, допомагає зникненню тромбозів та блокує появі нових.

Склад: Концентрати екстрактів на масляній та водяній основі: тіла бджоли медоносу, прополісового, ялицевого, календули, бруньок берези, зеленого чаю, чаги; бджолиного воску; капсаіцину олійний розчин; олії: маїсу, касторки, ялицева, м’яти, лаванди, троянди дамаської; отрута бджоли.