Апікрем-комплекс з маточним молочком, 20 мл

В наявності з доставкою!

  • Сприяє зменшенню старінню шкіри та утворенню зморшок, протистоїть в’яненню та повертає здоровий колір обличчю;
  • Зменшує зморшки та усуває пігментацію й веснянки;
  • Захищає шкіру від дії шкідливих факторів штучних та навколишнього середовища;
  • Швидко та доьре відновлює водний баланс усіх шарів шкіри на клітинному рівні;
  • Тонізує та підживлює саму структуру шкіри;
  • Усуває судинну сітки, зменшує почервоніння та нормалізаціє кровообіг;
  • Зцілює та має виражену антимікробну дію та протизапальну;
  • Сприяє усуненню усіх типів вугрів, акне, демодекозу а також папілом та бородавок, всі типи вугрів та грибкових захворювань шкіри, зменшує пігментні плями, ластовиння, ущільнення та новоутворення, зменшує щільність рубців та шрамів.
Ціна: 199.00 грн.
+

Апі-крем комплекс від компанії Апіпродукт це дивовижний крем для обличчя, який має вершкову текстуру та містить збалансований комплекс лікарських трав і біологічно активні унікальні речовини, особливо нативного маточного молочка та чаги.

Біохімічний склад: меланіни(захищають шкірний покрив від дії шкідливих факторів навколишнього середовища та відповідають за його пігментацію; біогенні стимулятори уповільнюють процеси старіння шкіри), птеріни (надають онкостатичну дію), гепарин (протинабрякову, тонізуючу), агаріцінова кислота, тритерпеноїди інотодіол, смоли, мікроелементи, мінеральні речовини.

Нативне бджолине маточне молочко вважається найпоживнішим в природі та містить більше 134 компонентів, в тому числі 17 амінокислот, вітаміни А, С, Д, К і группи В, нектар і квіткові екстракти. Маточне молочко відновлює шкіру, насичує енергією, стимулюючи міжклітинний обмін.

Чага як відомо добре стимулюються обмінні процеси в шкірі на клітинному рівні, покращує обмінні процеси слизових оболонок і м’язів, покращує харчування тканин, заспокоює біль, розсмоктуючу, протизапальну, протинабрякову, протипухлинну, протигрибкову, противірусну, капілярозміцнюючу дію, в більшості випадках сприяє відновленню еластичності і водно-жирового балансу шкіри.

Ефірна композиція з концентрованих олій створена настільки витонченою, що просто зачаровує. Свіжі акорди лаванди і м’яти надихають, дамаська троянда захоплює, а прополіс мовчазливо захищає.

Водневий показник апі-крем комплексу рН5 (природна кислотність шкірного покриву).

Крем-бальзам не робить побічних ефектів на шкіру. Часте застосування крем-бальзаму не викликає звикання

Показання: Застосовувати як допоміжний засіб в комплексі лікувально-профілактичних заходах для шкіри людини.