Проліхіт,15мл

В наявності з доставкою!

Ціна: 69.00 грн.
+

Прополіс це корисний та природний продукт спільної творчості бджоли і матінки природи. До складу прополісу входять флавоноїди, які мають потужну протизапальну дію. Прополіс здатний пригнічувати активність і знищувати широкий спектр мікроорганізмів, включно віруси, грибки. Важливо відмітити, що при застосуванні прополісу у мікроорганізмів не розвивається стійкості до нього під час та після прийому. Прополіс на основі рослинних жирів добре впливає на шкіру, стимулюючи її регенерацію.

Екстракт бджолиного підмору – це витяжка з тіла бджоли. Хітиновий покрив бджоли містить цінні хімічні речовини: гепарин і гепариноїди, які пригнічують запальні процеси, стабілізують кров'яний тиск, надають цілющу дію на систему крові, стан судин.

Олія з обліпихи містить токофероли, каротини та каротиноїди, жирні кислоти (стеаринову, линолеву, олеїнову, пальмитинову), гліцеридові та хлорофілові сполуки. Олія обліпихи зменшує руйнівну дію токсичних речовин, захищає клітинні оболонки та внутрішньоклітинні структури; стимулює процеси загоєння при ураженнях шкірних покривів і слизових оболонок, пригнічує ріст бактерій, має обволікаючу та жовчогінну дію.

«Проліхіт» має як внутрішнє застосування з метою загального відновлення організму та прискорення одужання, так і зовнішнє застосування.

Властивості:

 • є джерелом незамінних ессенціальних біологічно активних комплексів;

 • підвищує захисні функції організму;

 • має протизапальну, бактерицидну, ранозагоюючу дію;

 • стимулює та зміцнює слизову оболонку носа при її пересиханні або появі сухих кірок;

 • попереджає апное та храп уві сні внаслідок патологічних змін м'яких тканин носоглотки (поліпи тощо) – олія, змащуючи носоглотку та дихальні шляхи, допомагає зменшити вібрації при проходженні повітря. Також перешкоджає злипанню стінок носоглотки завдяки зволоженню і дії вітамінів Д, А і Е, які доповнюють і посилюють один одного, що особливо актуально для курців, хропіння яких викликається низькою вологістю повітря. Крім того олія допомагає швидкій регенерації тканин, зміцнює кровоносні судини і покращує тонус м'язів гортані;

 • сприяє виведенню «шкідливого холестерину», надлишків хлору і натрію, які є головними причинами підвищеного кров'яного тиску;

 • захищає печінку та допомагає виведенню продуктів розпаду;

 • скорочує контакт токсинів з кишковою стінкою, зменшуючи всмоктування харчових отрут в кров, сприяючи регулярному звільненню кишечника - цей прекрасний засіб для ефективного очищення організму;

 • сприяє стимулюванню та відновленню тканин та слизових оболонок: знімає запалення кишечника, зупиняє запалення слизової оболонки шлунку та дванадцятипалої кишки;

 • ефективний при запаленні середнього вуха (закладати у вуха ватні тампони);

 • відмінна профілактика вірусних захворювань (змащувати слизові носа);

 • прискорює процеси лікування ерозійних уражень шийки матки (два рази на тиждень змазувати стінки та склепіння матки, виконати від 8 до 14 маніпуляцій);

 • прискорює загоєння механічних ушкоджень шкіри, полегшує і робить практично безболісною зміну пов'язок при перев'язках.


Склад: прополісна олія, обліпихова олія, екстракт бджолиного підмору.

Застосування:

Перед вживанням збовтати!

Для внутрішнього застосування:

 • дорослим і дітям по 1 краплі на 10 кг ваги за 20 - 30 хвилин до їжі 2 - 3 рази на день.

 • При храпі: очистити носоглотку від слизу. Для цього потрібно прополоскати горло та промити ніс «Водним екстрактом прополісу». Закапати одну-дві краплі «Проліхіту» в кожну ніздрю за декілька годин до сну. Таку процедуру необхідно проводити щодня впродовж трьох тижнів.

Для зовнішнього застосування:

 • при патологічних процесах шкіри препарат застосовують у вигляді масляних пов'язок, які накладають через день (після очищення ураженої поверхні шкіри від некротичних тканин) до появи ділянок тканинної регенерації.

 • При гінекологічних захворюваннях ватними тампонами, змоченими олією, змащують стінки піхви, піхв’яну частину і канал шийки матки (після їх попередньої обробки); при ерозії шийки матки ватні тампони, рясно змочені олією, щільно притискають до місця ерозії (процедуру заміни тампонів проводять щодня). Курс становить 8 - 12 процедур.

Протипоказання:

Індивідуальне несприйняття компонентів, гострі запальні процеси жовчного міхура, печінки, підшлункової залози.