Водний екстракт прополісу з шавлією, 30мл

В наявності з доставкою!

Для ротової порожнини під час запальних процесів.

Ціна: 119.00 грн.
+

Прополіс це корисний та природний продукт спільної творчості бджоли і матінки природи. Хімічний склад прополісу різноманітний. У водний екстракт переходять дуже цінні водорозчинні вітаміни і флавоноїди, органічні кислоти, мікроелементи, компоненти квіткового пилку. Прополіс здатний пригнічувати активність і знищувати широкий спектр мікроорганізмів, включаючи віруси, найпростіші (трихомонади), грибки. Дуже важливо відзначити, що при застосуванні прополісу у мікроорганізмів не розвивається стійкості до нього під час та після прийому.

Біологічно активні речовини шавлії листя (ефірна олія, дубильні речовини, сапоніни, фітонциди, смоли) чинять протимікробну, протизапальну, в’яжучу, дезінфікуючу дію.

Властивості та спосіб застосування:

  • сприяє підвищенню захисних функцій організму;
  • має знеболюючі, протизапальні, протимікробні та бактерицидні властивості;
  • сприяє зменшенню запальних процесів слизової оболонки порожнини рота, ясен (стоматит, гінгівіт, пародонтоз), глотки, мигдаликів (фарингіт, тонзиліт), верхніх дихальних шляхів;
  • прибирає гнильний запах під час запалення у ротовій порожнині;
Можно використовувати у якості ополісувача для рота.

Склад: очищена вода, очищений від домішок нативний прополіс, настойка шавлії листя (salviae folia).

Застосування: Перед вживанням збовтати! Дорослим слід розпиляти у роті 2-4 рази на день, по 1-2 дозі. Під час процесу розпилення затримати дихання. Після використання - 30 хвилин не вживати їжу. Тривалість курсу 7-10 днів. Для полоскання порожнини рота застосувати у вигляді свіжоприготовленого розчину: 1 столову ложку розвести у півсклянки теплої води.