Наснага

В наявності з доставкою!


Для комплексного лікування простатиту; при хронічному простатиті для запобігання переходу у гостру стадію; для профілактики розвитку аденоми простати; для підвищення сексуальної активності; особам, що страждають еректильною дисфункцією; для покращення якості сперми при плануванні вагітності; для профілактики виникнення розладів із боку сечостатевої системи чоловікам, старшим за 45 років.

Ціна: 149.00 грн.
+

Українські чоловіки ще з часів козацтва, славилися своєю хоробрістю, мужністю, витривалістю. І стосувалося це не лише військових справ. Адже мужність і сексуальність у суспільній свідомості - це майже синоніми. Але несприятливі екологічні умови, малорухомий спосіб життя, шкідливі звички, постійні стреси, безладні статеві відносини залишають вагомий відбиток на тривалості життя чоловіків, негативно позначаються на "козацькій" силі. Підтримати чоловіче здоров’я, і увесь організм в цілому, подовжити сексуальну активність, покращити якість життя допоможуть лікарські рослини у поєднанні з прополісом і пергою.

Фітокомплекс "Пчелія"Наснага", завдяки поєднанню лікарських рослин з прополісом та пергою, чинить профілактичну дію щодо запальних і застійних процесів у сечостатевій системі, благочинно впливає на стан судинної системи, попереджує порушення статевої функції, сприяє зміцненню імунітету, запобігає виникненню чоловічого безпліддя.

Склад : корінь лопуха великого, бруньки тополі чорної, листки шавлії лікарської, перга бджолина, прополіс.

Дія компонентів:

  • Корінь лопуха великого, за рахунок унікального хімічного складу, позитивно впливає на сечостатеву систему, сприяє нормалізації метаболізму саме в простаті, чинить протимікробну та протизапальну дію, допомагає полегшити самопочуття при простатиті, благочинно впливає на судинну стінку, нормалізує її рухливість і еластичність, тим самим сприяє нормалізації ерекції, покращує якість сперми.
  • Бруньки тополі чорної чинять знеболюючу дію при болісному сечовипусканні, допомагають подолати відчуття залишкової сечі у сечовому міхурі після сечовипускання, мають високі антибактеріальні властивості, попереджують патологічні зміни передміхурової залози.
  • Листки шавлії лікарської чинять омолоджуючий ефект на організм в цілому, тонізують серцевий м’яз, нормалізують обмінні процеси в організмі, позитивно впливають на стан нервової і кровотворної системи, покращують роботу репродуктивної системи, адже стимулюють вироблення статевих гормонів.
  • Перга бджолина запобігає розвитку ішемічної хвороби серця, сприяє розсмоктуванню холестеринових бляшок на стінках кровоносних сосудів, покращує кровопостачання статевих органів, допомагає у підвищенні сексуальної витривалості, стимулює розумову і фізичну активність, збільшує працездатність.
  • Прополіс насичує організм усіма необхідними вітамінами, мінералами та мікроелементами, активує захисні сили організму, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє підвищенню лібідо. Чинить профілактичну дію щодо атеросклерозу.

Рекомендовано до вживання у раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин у складі комплексного лікування простатиту; при хронічному простатиті для запобігання переходу у гостру стадію; для профілактики розвитку аденоми простати; для підвищення сексуальної активності; особам, що страждають еректильною дисфункцією; для покращення якості сперми при плануванні вагітності; для профілактики виникнення розладів із боку сечостатевої системи чоловікам, старшим за 45 років.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день за 15-20 хв. до прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 60 днів.

Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук