45 +

В наявності з доставкою!


Призначення: для покращення роботи усіх систем і органів у осіб, старших за 45 років


Фітокомплекс "Пчелія "45+", завдяки унікальному підбору лікарських трав, допомагає вести активний спосіб життя, підтримує внутрішній баланс та позитивно впливає на роботу всіх систем, спонукає організм до самооновлення. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 149.00 грн.
+

Життя людини, на жаль, дуже швидкоплинне. Роки летять, і після 45 років в організмі, як жінки, так і чоловіка, відбуваються незворотні зміни. Зношується нервова система, внутрішні органи, послаблюється м'язова сила. Сильних змін зазнає репродуктивна система. Все це впливає на якість життя, робить людину дратівливою та знервованою, невпевненою у своїх силах. Але ж у 45 життя тільки починається!

Фітокомплекс "Пчелія "45+", завдяки унікальному підбору лікарських трав, допомагає вести активний спосіб життя, підтримує внутрішній баланс та позитивно впливає на роботу всіх систем, спонукає організм до самовідновлення.

Склад: квітки терену, трава вересу, квітки глоду, трава собачої кропиви серцевої, трава деревію, корінь любистку, прополіс.

  • Трава собачої кропиви серцевої посилює діяльність серця, знижує кров'яний тиск, заспокійливо впливає на центральну нервову систему, тим самим зменшує кількість припливів у жінок в клімактеричний період.
  • Трава вересу звичайного чинить кровоочисну дію, зменшує набряки, покращує роботу печінки та жовчного міхура.
  • Квітки глоду чинять позитивний вплив на коронарні судини головного мозку, прискорюють подачу кисню до таких важливих частин тіла, як серце і мозок, а також забезпечують постійне підтримання організму в тонусі.
  • Трава деревію звичайного підтримує роботу кишково-шлункового тракту, попереджує порушення ліпідного (жирового) обміну, тим самим виступає профілактичним засобом проти атеросклерозу.
  • Квітки терену регулюють роботу сечовивідної системи, покращують роботу нирок, знижують проникність капілярів та судин, регулюють кровообіг.
  • Корінь любистку покращує перистальтику кишечника (при запорах), знімає важкість у шлунку, допомагає відновити чоловічу силу.
  • Прополіс насичує організм необхідними мікроелементами та вітамінами, тим самим зміцнює імунітет. Попереджує погіршення зору. Сприяє регенеративним процесам в організмі, спонукаючи тканини до самовідновлення.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів людям після 45 років для підтримки життєвих сил організму та профілактики хвороб, пов'язаних із віковими змінами.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 45-60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Мне 49. Не самый приятный возраст. Стала нервной и раздражительной, сердечко пошаливало. Начала принимать 45+, заметно лучше себя чувствую. Девочки, рекомендую.
Написати відгук