Чотири квітки

В наявності з доставкою!


Призначення: при застуді та грипі


Фітокомплекс "Пчелія "Чотири квітки", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, допомагає прискорити процес одужання, підвищує опірні сили організму, чинить жарознижувальну, протизапальну та відхаркувальну дії, попереджує розвиток ускладнень. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 129.00 грн.
+

З приходом холодів розпочинається також і сезон застудних захворювань. Причиною виникнення таких захворювань є перш за все слабкий імунітет, а також низка природних факторів (зниження температури, сильний вітер, підвищена вологість повітря), що спричиняє розмноження вірусів. Симптоми застуди відомі усім ще з дитинства: закладеність носа чи нежить, біль у горлі, чхання, сльозотеча, сухий кашель, підвищення температури, головний і м'язовий біль, почуття розбитості, підвищена стомлюваність; однак не всі знають, що нелікування таких захворювань, або перенесення їх "на ногах" можуть спричинити важкі ускладнення.

Фітокомплекс "Пчелія "Чотири квітки", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, допомагає прискорити процес одужання, підвищує опірні сили організму, чинить жарознижувальну, протизапальну та відхаркувальну дії, попереджує розвиток ускладнень.

Склад: квітки липи, бузини, ромашки, глоду, прополіс.

  • Квітки липи сприяють зниженню температури, позбавляють від головного та м'язового болю. Чинять протизапальну дію, усувають симптоми інтоксикації.
  • Квітки бузини чорної чинять відхаркувальну дію, сприяють посиленому потовиділенню, підвищенню захисних сил організму.
  • Квітки глоду чинить тонізуючу дію на весь організм, допомагають уникнути ускладнень з боку серцево-судинної системи, нормалізують обмін речовин в організмі.
  • Квітки ромашки усувають запальні процеси слизових оболонок, чинять протизапальну, знеболювальну та седативну дії, сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, покращують апетит, запобігають розвитку бактеріальних ускладнень.
  • Прополіс чинить м'яку антибактеріальну дію, насичує організм необхідними мікроелементами та вітамінами, позитивно впливає на імунну систему, сприяє підвищенню опірних сил організму.

Рекомендовано до вживання в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів в складі комплексного лікування ГРВІ та грипу, а також для профілактики застудних захворювань особам будь-якого віку.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 30 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук