Антиоксідант

В наявності з доставкою!Ціна: 139.00 грн.
+

В організмі людини існують агресивні сполуки, які називаються вільними радикалами. Вільні радикали - це аномальні молекули, що мають непарний електрон на останньому електронному рівні, який робить їх вкрай нестабільними. У цьому стані вільні радикали ловлять вразливі протеїни, ферменти, ліпіди і навіть цілі клітини. Віднімаючи електрон молекули, вони інактивують клітини, тим самим порушуючи крихкий хімічний баланс організму. Коли процес відбувається знову і знову, починається ланцюгова реакція вільних радикалів, при цьому руйнуються клітинні мембрани, підриваються важливі біологічні процеси, створюються клітини-мутанти. Виникає зниження опірних сил організму, знижується імунітет, погіршується стан шкіри, з'являється ризик виникнення серцево-судинних захворювань, захворювань, пов'язаних із обміном речовин, злоякісних новоутворень.

Антиоксиданти - це сполуки, що захищають клітини (а точніше мембрани клітин) від потенційно шкідливих впливів чи реакцій, які можуть викликати надмірне окислення в організмі та призвести до незворотних процесів, передчасного старіння організму.
Фітокомплекс "Пчелія "Антиоксідант" допомагає у вивільнені організму від шкідливої дії вільних радикалів, що позитивно позначається на роботі всіх органів та систем, посилює роботу імунної системи, покращує кровообіг, підвищує фізичну витривалість, допомагає у профілактиці захворювань печінки, нирок, серця.

Склад: бджолиний підмор, плоди горобини, трава мокриці, прополіс.

Дія компонентів:

  • Бджолиний підмор містить хітин, що допомагає прискорювати регенерацію тканин. Також сприяє зміцненню стінок судин, покращує ліпідний обмін, попереджує утворення холестеринових бляшок. Покращує кровообіг, позитивно впливає на роботу репродуктивної системи. Захищає організм від впливу вільних радикалів.
  • Плоди горобини містять каротиноїди, антоціани, вітамін С, вітаміни А, Е, Р, К, РР, дубильні речовини і пектини. Покращують роботу шлунково-кишкового тракту, чинить протизапальну та антибактеріальну дію. Завдяки великому вмісту вітаміну С, підвищують опірні сили організму, позитивно впливають на стан шкіри, підтримує її водний баланс. Сприяють нормалізації кровотворення, виступають профілактикою анемій.
  • Мокриця багата вітамінами Е і В, сапонінами, флавоноїдами, ліпідами. Нормалізує роботу серцевої системи. Допомагає у профілактиці захворювань печінки. Сприяє покращенню зору.
  • Прополіс підвищує імунітет, надає життєвих сил. Покращує концентрацію уваги, поліпшує пам’ять. Позитивно впливає на роботу нервової системи. Бере участь в очищенні клітинних мембран.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів при зниженому імунітеті та частих інфекційних захворюваннях, при серцево-судинних захворюваннях, в точу числі при атеросклерозі, при вікових погіршеннях зору, при порушеннях з боку травної системи, при стресових станах, для профілактики передчасного старіння організму, особам із злоякісними новоутвореннями.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі в день під час прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 20 днів.

Отличный комплекс.
Написати відгук