Антипаразит

В наявності з доставкою!


Призначення: для покращення роботи усіх систем і органів у осіб, старших за 45 років


Фітокомплекс "Пчелія "45+", завдяки унікальному підбору лікарських трав, допомагає вести активний спосіб життя, підтримує внутрішній баланс та позитивно впливає на роботу всіх систем, спонукає організм до самооновлення. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 99.00 грн.
+

Маєте домашніх улюбленців, чи любите травневі посиденьки на природі з шашликами? Або не уявляєте життя без роботи на присадибній ділянці? Дуже полюбляєте суші? Користуєтесь громадським транспортом? Інколи забували помити руки після прогулянки або туалету? Або їли фрукти прямо з гілки? Відвідували країни Азії або Африки? Якщо хоч на одне питання Ви відповіли :"Так", то Ви знаходитесь у групі ризику зараження гельмінтами.

Гельмінти - паразитні черв’ки, що оселяються в організмі людини та використовують його, як джерело живлення. Зазвичай вони живуть у кишечнику, але можуть оселитися у будь-якому іншому органі, викликаючи різні алергічні реакції, порушення роботи та запалення кишково-шлункового тракту, розвиток анемії (недокрівя) та безконтрольної втрати ваги. Гельмінти також стають причиною підвищенної дратівливості, швидкої втомлюванності, частих застудних захворювань. А хронічний гельмінтоз може призвести до таких незворотних насліків, як механічне ушкоження та атрофія тканин, викликати таке важке ураження органів, як гепатит та, навідь, рак печінки. Незважаючи на високий рівень сучасної медицини та лабараторної діагностики, діагностуються гельмінти вкрай важко, дуже часто вимагаючи неодноразового повторного дослідження.

Щоб захистити себе від паразитних уражень, слід не лише дотримуватися правил особистої гігієни, але й проводити профілактичний прийом антипаразитарних препаратів хоча б раз на рік.

Фітокомплекс з прополісом "Пчелія"Антипаразит", завдяки поєднанню так званих "гірких" лікарських рослин з прополісом, чинить антипаразитарну дію, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, допомогає у відновленні печінки та покращує відтік жовчі, насичує виснаженний організм усіма необхідними вітамінами та мікроелементами.

Склад: квітки ромашки лікарської, корень тирличу жовтого, квітки пижма звичайного, полин звичайний, кора крушини ламкої, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Ромашка лікарська сприяє зменшенню симптомів інтоксикації, чинить протизапальну, жовчогінну та антисептичну дії, знижує алергічні реакції. Усуває бродіння в кишечнику.
  • · Корінь тирличу жовтого, завдяки великому вмісту гіркоти в своєму хімічному складі, має сильну антипаразитарну дію щодо багатьох видів як дорослих гельмінтів, так і їх личинок, яєць, тощо. Благочинно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє усуненню запалень слизової оболонки шлунку, стимулює процеси травлення.
  • · Квітки пижма звичайного, завдяки вмісту кетон туйону, чинять згубний вплив на гостриків, лямблій, аскарид та інші глистні інвазії, що паразитують у кишково-шлунковому тракті. Сприяє нормалізації відтоку жовчі, стабілізує порушений рівень кислотності шлунку.
  • · Полин звичайний сприяє усуненню застоїв жовчі, нормалізує травлення. Має виражену антипаразитарну та протимікробну дії. Позитивно впливає на нервову систему.
  • · Кора крушини ламкої чинить мяку послаблюючу дію, попережує виникнення закрепів. Допомагає у прискоренні виведення із організму гельмінтів та продуктів їхньої життєіяльності.
  • · Прополіс має сильну антибактеріальну дію, посилює дію антипаразитарних компонентів. Надає стабілізуючий вплив на мембрани клін печінки, насичує організм необхідними мікроелементами та мінералами, сприяє зміцненню імунітету.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при гельмінтозі в складі комплексного лікування та для профілактики розвитку гельмінтозів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній-дві капсулі натщесерце зранку та ввечері три дні поспіль.

Рекомендований курс прийому: 3 дні поспіль кожні 12 місяців. При наявності безпосереднього контакту з домашніми тваринами – кожні 6 місяців.

Увага! Антипаразитарна профілактика вважається ефективною лише тоді, коли усі члени родини, що проживають під одним дахом, провели її одночасно!

Чудовий протипаразитарний комплекс. На усю родину вистачило.
Написати відгук