Антистрес

В наявності з доставкою!Для профілактики виникнення депресій, при нервових перенапруженнях, синдромі хронічної втоми, людям, що постійно перебувають у стресовому стані в зв'язку з родом діяльності (менеджери середньої ланки, вчителі, пожежники, тощо), студентам під час сесії, особам похилого віку.

Ціна: 129.00 грн.
+

Сучасне стрімке життя, сповнене неприємностями, усілякі негаразди на роботі, постійне перенапруження, складні родинні стосунки можуть викликати таку реакцію організму, як стрес. З одного боку, у невеликій кількості стрес потрібен усім, бо він примушує думати, шукати вихід із проблеми, зовсім без стресів життя було б одноманітним і нецікавим. Але з іншого боку, коли стресів стає забагато, організм слабшає, знижується імунітет, у людини виникає постійне відчуття роздратованості, пригніченості, погіршується сон та апетит, знижується концентрація уваги, що негативно впливає на якість навчання чи роботи, втрачається потяг до протилежної статі, тощо.

Фітокомплекс "Пчелія "Антистрес" допомагає організму людини подолати стресовий стан, захищає нервову систему від негативних наслідків стресу, покращує сон та відновлює внутрішню рівновагу.

Склад: квітки нагідок лікарських, шишки хмелю звичайного, листки розмарину, листки м’яти перцевої, листки малини звичайної, трава звіробою, листки меліси, кореневища валеріани, прополіс.

  • Квітки нагідок заспокійливо діють на нервову систему, нормалізують роботу серця, знижують артеріальний тиск.
  • Шишки хмелю позбавляють від почуття тривоги, позитивно впливають якість сну.
  • Листки розмарину покращують пам'ять та концентрацію уваги, відновлюють лібідо.
  • Листки м'яти перцевої нормалізують процес травлення, покращують апетит. Вони також допомагають подолати постійні головні болі, що спричинені стресовим станом.
  • Листки малини, завдяки великому вмісту вітаміну С, підвищують імунітет, позитивно впливають на роботу репродуктивної системи.Трава звіробою чинить зміцнюючу дію на серцево-судинну систему, знімає нервове напруження, покращує кровообіг.
  • Листки меліси, будучи природним антидепресантом, сприяють встановленню внутрішньої рівноваги, долають почуття пригніченості.
  • Кореневища валеріани допомагають при невротичному биття серця, знімають спазми в шлунку і кишечнику,що виникають внаслідок нервових переживань.
Прополіс благочинно впливає на роботу головного мозку, нормалізує роботу нейронних зв'язків, покращує працездатність.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів для профілактики виникнення депресій, при нервових перенапруженнях, синдромі хронічної втоми, людям, що постійно перебувають у стресовому стані в зв'язку з родом діяльності (менеджери середньої ланки, вчителі, пожежники, тощо), студентам під час сесії, особам похилого віку.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 30 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.

Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук