Біоген

В наявності з доставкою!


Призначення: для профілактики серцево-судинних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту


Фітокомплекс "Пчелія "Біоген" позитивно впливає на усі системи та функції організму, сприяє загальному зміцненню, підвищує імунітет, витривалість, нормалізує обмін речовин. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 189.00 грн.
+

Біогенні стимулятори – це тип біологічно активних речовин рослинного, а також тваринного походження, які чинять різноманітний стимулюючий вплив на будь-які органи та системи організму людини – від зору до репродуктивної системи. Практично всі речовини цього типу утворюються в тваринних чи рослинних організмах у відповідь на певні несприятливі зовнішні чинники – світлове або рентгенівське випромінювання, температура, активність токсичних елементів. Біогенні стимулятори здатні посилювати окислювальні процеси в різних тканинах, нормалізувати порушений обмін речовин, підвищувати опірність організму, прискорювати регенеративні процеси. Крім цього, вони чинять протипухлинний ефект.

Фітокомплекс "Пчелія "Біоген" позитивно впливає на усі системи та функції організму, сприяє загальному зміцненню, підвищує імунітет, витривалість, нормалізує обмін речовин.

Склад: чага, трава звіробою, трава чистотілу, прополіс.

  • Чага містить велику кількість органічних кислот, які нормалізують кислотно-лужний баланс; дубильних речовин, що надають протизапальний ефект; фітонцидів, які забезпечують антимікробні якості чаги; флавонідів, що чинять сечогінний, жовчогінний і протизапальний ефект; меланіну, який нормалізує обмінні процеси; калію і магнію, що сприяють усуненню набряків та нормалізації роботи серця; цинку, який чинить антиканцерогенну дію; мікроелементів, що допомагають регуляції ферментних систем.
  • Звіробій нормалізує холестериновий обмін, знижує ризик розвитку атеросклерозу та серцево-судинних захворювань; має бактерицидну та антисептичну дію до патогенних бактерій та вірусів; позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.
  • Чистотіл нормалізує роботу нервової системи, сприяє зниженню тиску та відновлює серцевий ритм, укріплює стінки судин. Завдяки великому вмісту вітамінів С та А, позитивно впливає на стан шкіри та волосся, прискорює процеси регенерації. Попереджує виникнення новоутворень, запобігає поширенню метостазів.
  • Прополіс чинить стабілізуючу дію на клітинні мембрани, стимулює імунну систему, поліпшує кровообіг. Насичує організм необхідними амінокислотами, вітамінами та мінералами, що сприяє загальному зміцненню. Покращує зір.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів для профілактики серцево-судинних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, для зміцнення опірних сил організму під час епідемій грипу та ГРВІ, при зниженому імунітеті, при великих фізичних навантаженнях, при наявності онкозахворювань.

Не знайдено дописів

Написати відгук