Бронхоплюс

В наявності з доставкою!


Призначення: при хронічних бронхітах, для захисту бронхів на шкідливих виробництвах, тощо.


Фітокомплекс "Пчелія "Бронхоплюс" , завдяки поєднанню лікувальних трав з прополісом, купірує місцеве запалення слизової оболонки респіраторного тракту, допомагає відновити слизову бронхів, нормалізує кровообіг в ній, сприяє укріпленню імунітету. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 149.00 грн.
+

Бронхи беруть безпосередню участь в диханні людини. Їх функція полягає в транспортуванні повітря до легенів і назад. Вони також стоять на варті нашого здоров’я, захищаючи периферичні відділи дихальної системи від попадання в них дратівливих газів, мікроорганізмів і пилових частинок.

Найпоширеніші хвороби бронхів — це бронхіти, тобто запалення слизової оболонки. Найчастіше природа виникнення гострого бронхіту — вірусна, але може виникнути і з-за впливу бактерій, дратівливих газів, алергенів, перебування у приміщеннях з надмірною вологістю, паління, специфічні умови праці. Якщо не лікувати бронхіт, то наступний перебіг захворювання буде більш складним і може перетворитися на хронічну форму.

Фітокомплекс Пчелія "Бронхоплюс", завдяки поєднанню лікувальних трав з прополісом, купірує місцеве запалення слизової оболонки респіраторного тракту, допомагає відновити слизову бронхів, нормалізує кровообіг в ній, сприяє укріпленню імунітету.

Склад: трава буркуну,трава чебрецю, плоди фенхеля, листки м’яти, листки подорожника, корінь алтеї, кореневища солодки, трава медунки, листки підбілу, прополіс.

  • Трава буркуну чинить відхаркувальну дію, розріджує мокротиння.
  • Трава чабрецю знімає запальні процеси в слизовій оболонці бронхів, зміцнює імунну систему.
  • Плоди фенхелю покращують секрецію бронхів, надають протимікробну дію.
  • Листки м’яти перцевої покращують кровообіг в бронхах, збільшують опірність до інфекційних захворювань.
  • Листки подорожника чинять бактеріостатичну дію, тобто знижують здатність мікроорганізмів до розмноження в організмі людини, сприяють легшому виведенні мокротиння.
  • Корінь алтеї містить полісахариди, пектин, крохмаль, каротин, бетаїн, лецитин, ефірні олії, аскорбінову кислоту, калій, кальцій, марганець, селен, цинк, залізо, вольфрам. Завдяки великому вмісту крохмалю і слизу, надає пом'якшувальну, відхаркувальну та протизапальну дію на організм. Посилює дію інших компонентів фітокомплекса.
  • Кореневище солодки містить гліциризин, компонент, який активізує роботу миготливого епітелію дихальних шляхів і підсилює вироблення захисного слизу, таким чином, полегшує кашель і відхаркування при кашлі.
  • Трава медунки позитивно впливає на сполучну тканину бронхів, допомагає скорішому її відновленню.
  • Листки підбілу мають спазмолітичну дію при виснажливому кашлі, допомагають при загальній слабкості організму.
  • Прополіс покращує обмінні та регенеруючі процеси в бронхах, сприяє зміцненню імунітету.

Рекомендовано до вживання в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів особам, що хворіють на гострий та хронічний бронхіти, для захисту слизової оболонки бронхів під час епідемії грипу та ГРВІ, людям з важкими умовами праці (шахтарі, працівники горнозбгачувальних та металургійних підприємств), а також тим, чия праця пов’язана з перебуванням у надмірно вологому приміщенні, особам, що палять, тощо.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 30-45 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Ці капсули допомогли мені позбавитися кашлю. Вже на третій день їхнього прийому я вночі спала, а не кашляла.
Написати відгук