Цук-кор

В наявності з доставкою!

При цукровому діабеті ІІ типу в складі комплексного лікування; для профілактики виникнення цукрового діабету особам з надмірною вагою; хворим на хронічний панкреатит; людям з обтяженою спадковістю (якщо на цукровий діабет хворіли батько та/або мати); особам, що ведуть малорухомий спосіб життя або мають неправильні харчові звички.

Ціна: 129.00 грн.
+

Цукровий діабет – це захворювання, яке пов’язане з порушенням функціонування ендокринної системи організму. В основі цукрового діабету лежить дефіцит гормону підшлункової залози – інсуліну. В наслідок нестачі інсуліну порушується метаболізм глюкози, і замість того, щоб засвоюватися клітинами організму, вона починає накопичуватися в крові. Тим часом, тканини без глюкози, відчувають енергетичний голод, і через деякий час починають гинути. Поступово цей процес призводить до пошкодження всіх систем організму і порушення їх функції. Розрізняють два види цукрового діабету: інсулінозалежний (І) та інсулинонезалажений (ІІ). Головною причиною, що викликає розвиток цукрового діабету І типу, є порушення в діяльності імунної системи. Такий процес супроводжується виробленням антитіл проти клітин підшлункової залози, які стрімко руйнують її. У разі діагностування цукрового діабету І типу, спасінням для людини стають лише ін’єкції інсуліну. Спровокувати цукровий діабет ІІ типу можуть такі фактори, як спадкова схильність, надмірна вага, атеросклероз, неправильні харчові звички. При діабеті ІІ типу причина захворювання криється у втраті чутливості клітин до інсуліну з-за підвищеного вмісту поживних речовин в організмі. Хворий приймає препарати для зниження рівні цукру у крові. Але при будь-якій формі цукрового діабету людина змушена змінювати звичний стиль життя та дотримуватися специфічної дієти, що свою чергу, може призвести до нестачі вітамінів, мікроелементів та мінералів, які зазвичай отримуються із їжі.

Фітокомплекс «Пчелія «Цук-кор» сприяє підтриманню оптимального рівню глюкози у крові, допомагає відновленню активності секреторної функції підшлункової залози, нормалізує обмінні процеси, чинить профілактичну дію щодо атеросклерозу, поповнює нестачу необхідних мікроелементів та мінералів в організмі.

Склад: листки чорниці, трава козлятника лікарського, квітки бузини чорної, трава омели білої, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Листи чорниці, завдяки вмісту глікозиду неоміртиллін, знижують рівень цукру у крові. Нормалізують роботу підшлункової залози, зменшують апетит, зокрема,тягу до солодкого, попереджують розвиток ретинопатії, покращують гостроту зору. Мають антиоксидантну та загальнозміцнюючу дію.
  • · Трава козлятника лікарського містить алкалоїди та вітаміни Р, В і С, дубильні речовини і флавоноїди, які сприяють нормалізації обмінних процесів в організмі. Стабілізує вміст цукру, усуває його різкі скачки. Сприяє зміцненню внутрішньої гладкої мускулатури, прибирає з організму надлишкову концентрацію холестерину, зміцнює судинні стінки, сприятливо впливає на печінку і процес глюконеогенезу.
  • · Квітки бузини чорної активують процеси вироблення інсуліну, допомагають у нормалізації обміну речовин. Чинять профілактичну дію щодо захворювань серцевого м'яза, нирок і сечостатевої системи.
  • · Трава омели білої сприяє нормалізація артеріального тиску, покращує діяльність серця і знижує збудливість центральної нервової системи. Поліпшує роботу шлунково-кишкового тракту.
  • · Прополіс сприяє зміцненню стінок судин, очищенню крові, підвищує опірність організму, покращує роботу нирок і активізує вироблення інсуліну підшлункової залози, прискорює регенеративні процеси. Допомагає відновити нестачу необхідних мікроелементів та мінералів, попередити вікові погіршення зору.

Рекомендовано до вживання у раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при цукровому діабеті ІІ типу в складі комплексного лікування; для профілактики виникнення цукрового діабету особам з надмірною вагою; хворим на хронічний панкреатит; людям з обтяженою спадковістю (якщо на цукровий діабет хворіли батько та/або мати); особам, що ведуть малорухомий спосіб життя або мають неправильні харчові звички.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі два-три рази на день після прийому їжі.

Рекомендований курс вживання: 30 – 45 днів.

Не знайдено дописів

Написати відгук