Добра ніч

В наявності з доставкою!


Призначення: при безсонні


Фітокомплекс "Пчелія "Добра ніч", завдяки поєднанню седативних трав з прополісом, чинить м'який снодійний ефект. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 119.00 грн.
+

Кожна людина знає, що міцний сон - надзвичайно корисний. Коли людина повноцінно відпочиває , вона сповнена енергією, врівноважена та зосереджена. Але такі явища, як безсоння, неглибокий або нетривалий сон, кошмари, часті пробудження, хронічні недосипання отруюють наше життя і погіршують самопочуття, роблять нервовими та дратівливими.

Фітокомплекс "Пчелія "Добра ніч", завдяки поєднанню седативних трав з прополісом, чинить м"який снодійний ефект.

Склад: трава вересу звичайного, листки меліси лікарської, кореневища валеріани лікарської, прополіс.

  • Кореневища валеріани лікарської сприяють покращенню роботи нервової системи, усувають нервове напруження.
  • Трава вересу звичайного прискорює процес засинання, покращує якість сну.
  • Листки меліси лікарської нормалізують серцевий ритм, знижують тонус судин, усувають спазми м'язів.
  • Прополіс насичує виснажений організм необхідними мікроелементами (залізо, цинк, мідь, марганець, кобальт), тим самим допомагає подолати синдром хронічної втоми.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів при безсонні, викликаному нервовим напруженням, фізичним перевантаженням, надмірно емоційним людям, людям похилого віку, особам, ураженим хронічними недугами, людям у стресових станах, тощо.

Спосіб вживання: дорослим по 2-3 капсулі безпосередньо перед сном.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Никогда особо не верила травкам-муравкам. Но этот фитокомплекс заставил меня пересмотреть свое отношение. Товарищи, я сплю! Нормально сплю, быстро засыпаю, и высыпаюсь, а не наяриваю круги по квартире. И да, бесплатная доставка - это приятный бонус.
На роботі були неприємності, і від цього зовсім не могла спати майже 2 тижні. Перетворилася на зомбі))) нічого робити не могла... Від хімічних снодійних на ранок боліла голова. Спробувала Добраніч. Швидко заснула і добре виспалася. І голова не боліла.
Написати відгук