Допомога

В наявності з доставкою!


При хронічному алкоголізмі

Ціна: 99.00 грн.
+

Алкоголізм – біда усіх часів та народів. Адже це хвороба, яка поступово знищує людину не лише фізично, але й психічно, робить її неврівноваженою, роздратованою, а з часом недієздатною. Людина труїть себе та отруює життя своїм близьким. На жаль, оточуючі часто не розуміють, що це не просто погана звичка, намагаються позбавитися від неї розмовами, переконаннями та, навіть, бійками. А людина просто не може сама кинути пити, оскільки систематичне вживання алкоголю призводить до патологічної залежності.

Фітокомплекс з прополісом «Пчелія «Допомога» сприяє зменшенню потягу до алкоголю, позитивно впливає на нервову систему, допомагає у подоланні інтоксикації, підвищує розумову та фізичну витривалість.

Склад: трава полину гіркого, трава чебрецю, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Трава полину гіркого сприяє очищенню організму від продуктів розпаду спирту, зменшує прояв інтоксикації та симптомів похмілля, заспокійливо впливає на збуджену нервову систему, усуває роздратування та безсоння. Чинить жовчогінну та гепатопротекторну дію, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує обмінні процеси в організмі.
  • · Трава чебрецю зменшує потяг до алкоголю, нормалізує роботу серцево-судинної системи, допомагає відновити статеву функцію, чинить заспокійливу дію, усуває тривожність, допомагає стабілізувати емоційний стан.
  • · Прополіс позитивно впливає на стан імунної системи, прискорює регенеративні процеси, підвищує розумову діяльність, виводить із організму токсини, допомагає відновити сили, подолати хронічну втому. Чинить антиоксидантну дію.

Рекомендовано до вживання у раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при хронічному алкоголізмі для зменшення потягу до алкоголю; для подолання синдрому абстиненції; для усунення симптомів інтоксикації; для профілактики «зривів» особам, що раніше зловживали алкоголем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день за 15-20 хв. до прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 30 – 60 днів.

Не знайдено дописів

Написати відгук