Ентерокор

В наявності з доставкою!


Призначення: для захисту та відновлення роботи печінки та ШКТ при довготривалому прийомі антибактеріальних та гормональних препаратів.


Ціна: 119.00 грн.
+

Людина, на жаль, істота уразлива. Усілякі віруси та бактерії без перешкод потрапляють до її організму, викликаючи різноманітні хвороби. Дуже часто організм здатен сам подолати їх, але, інколи, виникають ситуації, коли не обійтись без застосування антибіотиків, довготривале вживання яких негативно відображається на здоров’ї шлунково-кишкового тракту та печінки. Так відбувається тому, що антибіотики руйнують усі мікроорганізми, у тому числі клітини, з якими вони взаємодіють. Це і клітини печінки, які зустрічають антибіотик одразу після його всмоктування у кішківник, і корисні бактерії мікрофлори кішківника, на які чинить вплив антибіотик при потраплянні до шлунково-кишкового тракту. Печінка та шлунково-кишковий тракт потерпають від руйнівної дії антибіотиків, що позначається на роботі усього організму і може призвести до незворотніх процесів. Ось чому необхідно дбати про захист печінки та допомагати їй у відновленні.

Фітокомплекс "Пчелія"Ентерокор", завдяки поєднанню лікарських рослин та прополісу, захищає печінку та шлунково-кишковий тракт від шкідливої дії антибіотиків та інших негативних факторів, сприяє нормалізації обміну речовин та підвищенню регенеративних процесів, активує захисні сили організму.

Склад: трава фіалки триколірної, трава споришу звичайного, листки м’яти перцевої, корінь кульбаби лікарської, квітки липи серцелистої, прополіс.

Дія компонентів:

  • Трава фіалки триколірної чинить протизапальну та слабку жовчогінну дію, допомагає у подоланні застійних процесів у жовчному міхурі, активізує обмін речовин.
  • Трава споришу звичайного сприяє відновленню мікрофлори шлунка, чинить регенеруючу дію на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту.
  • Листки мяти перцевої нормалізують процес травлення, покращують моторику шлунку, допомагають здолати надмірне газоутворення.
  • Корінь кульбаби лікарської чинить позитивний вплив на жовчний міхур та печінку, спонукаючи її до самооновлення, попереджує виникнення закрепів.
  • Квітки липи серцелистої сприяють зменшенню симптомів інтоксикації, збільшують секрецію шлункового соку, регулюють процеси утворення жовчі, чинять антиоксидантну дію.
  • Прополіс надає стабілізуючий вплив на мембрани клітин печінки, сприяє підвищенню захисних сил організму в цілому.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин для захисту печінки та шлунково-кишкового тракту при прийомі антибіотиків, довготривалому прийомі гормональних препаратів; для захисту печінки від шкідливих зовнішніх впливів; особам із специфічними умовами праці, що пов’язані з токсичними речовинами; людям, що зловживають алкоголем; при неправильному харчуванні, переїданні, тощо.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 30 – 45днів.

мне понравился этот перпарат
Написати відгук