Гепанорм

В наявності з доставкою!


Призначення: при захворюваннях печінки


Фітокомплекс "Пчелія "Гепанорм", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, захищає печінку від шкідливих зовнішніх впливів та допомагає пришвидшити процес відновлення ушкоджених тканин печінки. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 129.00 грн.
+

Печінка - один із найважливіших органів в людському організмі. Адже вона сполучає в собі функції травної залози і своєрідною біохімічної лабораторії. Саме у печінці відбуваються всі центральні біохімічні реакції та відповідальні за підтримку життя процеси. Природно, що чим складніше структура органу і вище навантаження на нього, тим більш уразливим він є. І незважаючи на відмінні регенераторно-відбудовні здатності печінки, кількість її захворювань продовжує неухильно зростати. Чинниками, що можуть призвести до хвороб печінки є, на перший погляд, банальні речі: недотримання правил гігієни, надмірне вживання алкоголю, жирної, смаженої та копченої їжі, часте вживання антибіотиків та гормональних препаратів. Слід зазначити, що стрімке погіршення екології та забруднення водних ресурсів також відіграють неостанню роль у поширенні хвороб печінки.

Першими симптомами захворювання стають больові відчуття в правому підребер'ї, загальна слабкість та нездужання, головні болі, підвищена пітливість, гіркота у роті, висипки на шкірі, нестабільність стулу, зміна кольору та характеру калових мас, жовтушність шкіри та склер. Будь-яке захворювання печінки в разі прогресування закінчується цирозом і супроводжується тим або іншим ступенем гепато-целлюлярної недостатності, тому потребує негайного лікування.

Фітокомплекс "Пчелія "Гепанорм", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, захищає печінку від шкідливих зовнішніх впливів та допомагає пришвидшити процес відновлення ушкоджених тканин печінки.

Склад: трава горицвіту, трава деревію, трава хвоща, трава чистотілу, прополіс.

  • Трава горицвіту сприяє детоксикації, очищенню організму від токсичних речовин, що надходять з навколишнього середовища.
  • Трава хвощу польового покращує водно-сольовий обмін, підсилює регенеративну функцію печінки.
  • Трава деревію чинить спазмолітичну дію, сприяє відновленню обміну речовин, допомагає покращити ліпідний обмін.
  • Трава чистотілу усуває застої жовчі, зменшує запальні процеси в печінковій тканині.
  • Прополіс стимулює відновлення клітин печінки, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту в цілому, підвищує захисні сили організму людини.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів при хворобах печінки в складі комплексного лікування, для захисту печінки від шкідливих зовнішніх впливів, особам із специфічними умовами праці, пов'язані з токсичними речовинами; людям, що зловживають алкоголем; при неправильному харчуванні, переїданні, тощо; після прийому антибіотиків та гормональних препаратів; у профілактичних цілях особам похилого віку.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі два рази на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 30-60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Супер комплекс для поддержания печени! Горечь во рту на третий день приема прошла. Теперь регулярно буду покупать! 149 грн на месяц и ты в отличной форме!
Написати відгук