Кардіокор

В наявності з доставкою!При кардіоневрозі в складі комплексного лікування, для профілактики порушень з боку серцево-судинної системи людям похилого віку; надмірно емоційним особам; особам, чий рід діяльності пов’язаний з постійними стресовими ситуаціями; хворим на будь-які серцеві захворювання; молодим людям із нестабільною нервовою системою; особам, що палять, зловживають алкоголем та кавою; частохворіючим людям для попередження розвитку патології з боку серцево-судинної системи.

Ціна: 129.00 грн.
+

Довготривалі стреси, конфліктні ситуації вдома чи на роботи, порушений розпорядок дня, шкідливі звички, надмірна любов до кави, великі фізичні навантаження, часті застудні захворювання, хронічні ангіни або грип, перенесений "на ногах" можуть спровокувати патологічне порушення роботи серцево-судинної системи - кардіоневроз. Головна ознака кардіоневрозу - больові відчуття в районі серця. Причому, болі можуть бути зовсім різними за своєю інтенсивністю: від слабковиражених до гострих та інтенсивних. Періодичність також може значно відрізнятися в кожному конкретному випадку.

Крім больових відчуттів спостерігаються такі симптоми, як відчуття зупинки серця, паніка, страх смерті. Можливі коливання його ритму - тахікардія. Скорочення серця можуть здійснюватися зі швидкістю понад 100 ударів в хвилину.
Інколи комплекс характерних симптомів доповнюється аритмією - порушенням ритму роботи серцевого м'яза.Також присутнє непріємне відчуття здавлювання в області грудей,
спазми,задишка, відчуття, що не вистачає повітря, що ускладнює дихання, хронічне безсоння.

Захистити Вашу серцево-судинну систему від кардіоневрозу та полегшити його симптоматику допоможе фітокомплекс з пролісом та пергою "Пчелія" Кардіокор".

Склад: шишки хмелю звичайного, трава шандри звичайної,квітки глоду колючого, трава кропиви собачої серцевої, перга бджолина, прополіс.

Дія компонентів:

v Шишки хмелю звичайного чинять седативну дію, заспокоюють, усувають надмірну емоційність, допомагають у подоланні безсоння.

v Трава шандри звичайної сприяє усуненню аритмії, зменшує больові відчуття в області грудей, нормалізує серцевий ритм, чинить позитивну дію щодо серцево-судинної системи в цілому.

v Квітки глоду колючого сприяють зміцненню серцевого м’яза, чинять тонізуючу дію на серце при перенавантаженнях, знімають спазми сосудів, зменшують больові відчуття та усувають задишку.

v Трава собачої кропиви серцевої чинить заспокійливу дію, усуваючи надмірну дратівливість, полегшує настання фізіологічного сну та поглиблює його, сприяє нормалізації тиску.

v Перга бджолина сприяє покращенню метаболічних процесів в організмі, покращує процеси насичення міокарду, за рахунок великого вмісту калію і магнію допомагає впоратися з порушеннями ритму, підвищує рівень гемоглобіну у крові, позитивно впливає на загальний стан організму.

v Прополіс, завдяки своєму надзвичайно багатому хімічному складові, насичує організм необхідними мікроелементами та мінералами, тим самим чинить позитивну дію на роботу серцево-судинної системи та укріплює імунітет, зменшує рівень шкідливого холестерину, чинить профілактичну дію щодо атеросклерозу.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при кардіоневрозі в складі комплексного лікування, для профілактики порушень з боку серцево-судинної системи людям похилого віку; надмірно емоційним особам; особам, чий рід діяльності пов’язаний з постійними стресовими ситуаціями; хворим на будь-які серцеві захворювання; молодим людям із нестабільною нервовою системою; особам, що палять, зловживають алкоголем та кавою; частохворіючим людям для попередження розвитку патології з боку серцево-судинної системи.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 60 днів

Не знайдено дописів

Написати відгук