Кров-норма

В наявності з доставкою!


Призначення: при недокрів'ї


Фітокомплекс "Пчелія "Кров норма", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, сприяє насиченню організму залізом, зміцнює імунітет, чинить тонізуючу дію на пригнічену нервову систему. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 149.00 грн.
+

Недокрів'я, або анемія, - захворювання, що характеризується браком такого мікроелемента в крові, як залізо. При анемії відбувається зменшення кількості еритроцитів, знижується гемоглобін, тобто погіршується постачання кисню до всіх тканин та органів людського організму. Ця хвороба найчастіше розвивається в результаті хронічних і гострих крововтрат, при недостатній роботі кісткового мозку та при прискореному руйнуванні клітин крові. Недокрів'я спричиняє судоми, непритомність, головний біль, ускладнює дихання, прискорює серцебиття, викликає постійне відчуття втоми та млявість.

Фітокомплекс "Пчелія "Кров норма", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, сприяє насиченню організму залізом, зміцнює імунітет, чинить тонізуючу дію на пригнічену нервову систему.

Склад: корінь кульбаби, корінь солодки, кореневище аїру, листки смородини, квітки глоду, трава деревію, прополіс.

  • Корінь кульбаби покращує травлення, апетит, загальний обмін речовин, підвищує загальний тонус організму.
  • Кореневище солодки, завдяки великому вмісту флавоноїдов, сприяє швидкій регенерації тканин та оновленню крові, підвищує спротив захисних сил організму. Кореневище солодки багате також на глицирризин, що допомагає відновити водно-сольовий та мінеральний обмін при хворобі Аддісона.
  • Кореневище аїру підсилює вироблення шлункового соку, відновлює здатність травної системи до всмоктування заліза з їжі.
  • Листки смородини містять мікроелементи заліза, міді, магнію, срібла, марганцю, сірки, а також ефірні масла, фітонциди, що необхідні для нормальної життєдіяльності людини.
  • Квітки глоду чинять заспокійливий вплив на нервову систему, прискорюють подачу кисню до таких важливих частин тіла, як серце і мозок, а також забезпечують постійне підтримання організму в тонусі.
  • Трава деревію містить вітаміни К, С, каротин, ефірну олію, смоли, дубильні речовини, інулін, аспарагін, органічні кислоти, гіркі речовини, алкалоїд ахіллеін. Сприяє відновлення обміну речовин, зміцнює капіляри, виступає профілактичним засобом при кровотечах.
  • Прополіс стимулює вироблення червоних кров'яних клітин - еритроцитів, покращує процеси кровотворення.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів при недокрів'ї, для профілактики залізодефіцитної анемії, особам, що дотримуються суворої дієти, тому не можуть отримувати необхідну кількість заліза із їжі, жінкам із надмірними менструальними кровотечами, хворим на виразку шлунку, на геморой, у післяопераційний період при значних крововтратах.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі два рази на день до прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 45-60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Class, super. Rabotaet.
Написати відгук