Круміл

В наявності з доставкою!


Призначення: при геморої в складі комплексного лікування


Фітокомплекс "Пчелія" Круміл", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, чинить протизапальну та знеболюючу дію, допомагає покращити обмінні процеси в організмі, нормалізує кровообіг, сприяє зміцненню стінок судин, підвищує їх тонус. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 129.00 грн.
+

Геморой - неприємне, але досить поширене, захворювання судин прямої кишки, при якому відбувається збільшення, аж до випадання, гемороїдальних вузлів.

Спочатку людина відчуває дискомфорт і підвищення вологості в області заднього проходу, потім з'являється біль, який не проходить з часом. Біль може посилюватися під час занять спортом і, навіть, при звичайній ходьбі; якщо людина не дотримується дієти і має проблеми з шлунково-кишковим трактом. Такі фактори, як закреп або рідкі випорожнення, також провокують посилення болю. Все це пов'язано із збільшенням кавернозних вен, які сильно заповнюються кров'ю. Це загрожує тим, що у людини з'явиться свербіж, кровотеча, хронічні болі і випадіння гемороїдальних вузлів, що суттєво позначиться на якості життя та погіршить самопочуття.

Кровотеча, що з'являться після і до дефікації, це перший симптом, який привертає найбільше уваги. Через скупчення крові в гемороїдальних вузлах, з'являється нестача кисню, стінки вен стають тоншими, легко розтягуються і тріскаються. Через деякий час вени сильно розриваються, з'являються відкриті рани, кровотеча посилюється . Такі сильні кровотечі можуть призвести до виникнення анемії. Тому вже при перших симптомах геморой потребує негайних дій щодо їх усунення.

Фітокомплекс "Пчелія "Круміл", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, чинить протизапальну в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів дію, допомагає покращити обмінні процеси в організмі, нормалізує кровообіг, сприяє зміцненню стінок судин, підвищує їх тонус.

Склад: кора крушини, квітки терну, листки меліси, трава деревію, квітки арніки, прополіс.

  • Кора крушини чинить м"яку проносну дію, що виступає профілактикою закрепів, полегшує процес випорожнення, сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.
  • Квітки терну чинять протизапальну дію, покращують обмінні процеси в організмі, позитивно впливають на імунну систему.
  • Листки меліси покращує моторику шлунку, чинить знеболюючу та спазмолітичну дію, сприяють нормалізації кровообігу.
  • Трава деревію чинить кровоспинну дію, покращує венозний кровообіг, сприяє зміцненню стінок судин.
  • Квітки арніки сприяє прискоренню регенеративних процесів в організмі, чинить тонізуючу дію на стінки судин, запобігають утворенню тромбів.
  • Прополіс сприяє підвищенню опірних сил організму, чинить ранозагоювальну та протисвербіжну дію, насичує організм необхідними мікроелементами, запобігає виникненню анемії внаслідок крововтрат.

Рекомендовано до вживання в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів в складі комплексного лікування геморою, для профілактики виникнення геморою особам, чия професійна діяльність пов'язана з систематичним застоєм крові у венозних судинах прямої кишки (продавці, водії, бухгалтери, офісні працівники та тому подібне); особам, що палять та зловживають алкоголем; особам, що зловживають занадто гострою їжею; особам з малорухомим способом життя; особам, що страждають на хронічні закрепи; особам з підвищеним тиском; особам похилого віку.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі два рази на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 45-60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.