Ніколіт

В наявності з доставкою!

При коліті в складі комплексного лікування; для профілактики запалення слизової оболонки товстого кишечника при порушенні режиму харчування; після харчових та токсичних отруєнь; після вживання антипаразитарних препаратів.


Ціна: 129.00 грн.
+

Коліт, або запалення слизової оболонки товстого кишечника – захворювання досить поширене, особливо серед містян. Виникає воно, як правило, внаслідок розвитку інфекції при загальному зниженні опірних сил організму, харчових та токсичних отруєнь, тривалого прийому деяких лікарських препаратів та при довготривалому порушенні режиму харчування. Кишкові паразити, особливо лямблії та гострики, теж сприяють розвитку коліту. Зазвичай коліт проявляється проносом, болями у животі, наявністю прожилок крові та слизу у калі, постійній нудоті. Коліт, як у гострій, так і у хронічній формі, негативно впливає на якість життя та може спровокувати більш складні захворювання.

Фітокомплекс «Пчелія «Ніколіт» сприяє усуненню запалення слизових оболонок, нормалізує процеси травлення, пригнічує розмноження патогенних бактерій, підвищує опірні сили організму.

Склад: плоди анісу, плоди фенхелю звичайного, плоди кмину звичайного, листки м’яти перцевої, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Плоди анісу зменшують запальні процеси, усувають спазми у кишечнику, здуття та надмірне газоутворення, покращують перистальтику, активізують роботу травних залоз. Мають антимікробні та бактерицидні властивості.
  • · Плоди фенхелю звичайного чинять протизапальну та очисну дію, позбавляють від негативних наслідків інтоксикації організму. Допомагають у відновленні мікрофлори кишечника. Мають м’яку заспокійливу та антиоксидантну дію.
  • · Плоди кмину звичайного пригнічують процеси гниття та бродіння, чинять антисептичну, слабку антипаразитарну та жовчогінну дію. Нормалізують травлення, усувають метеоризм.
  • · Листки м'яти перцевої активізують секреторну функцію травних залоз, чинять спазмолітину, болезаспокійливу та тонізуючу дії. Нормалізують стан нервової системи, усувають безсоння, нервову напруженість.
  • · Прополіс чинить антибактеріальну, протизапальну дію. Сприяє прискоренню регенеративних процесів. Підвищує опірні сили. Насичує необхідними мінералами та мікроелементами.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при коліті в складі комплексного лікування; для профілактики запалення слизової оболонки товстого кишечника при порушенні режиму харчування; після харчових та токсичних отруєнь; після вживання антипаразитарних препаратів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 30 днів. Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук