Панкрія

В наявності з доставкою!

При хронічному панкреатиті, для профілактики розвитку гострих форм; в профілактичних цілях, щоб виключити розвиток панкреатиту, особам, що страждають на жовчнокам’яну хворобу, зловживають алкогольними напоями, при частих переїданнях, специфічних умовах праці, пов’язаних із токсичними речовинами, при захворюваннях ЖКТ та цукровому діабеті.

Ціна: 129.00 грн.
+

Підшлункова залоза – це один із найважливіших органів, основна функція якого полягає у виробленні спеціальних ферментів, які беруть безпосередню участь у процесі перетравлення їжі, а також у виробленні гормонів, які відповідають за засвоєння цукру. Поширеною патологією підшлункової залози є запалення, при якому порушується її функціонування. Тобто, ферменти, які б мали потрапляти у дванадцятипалу кишку і там перетравлювати їжу, залишаються у підшлунковій залозі і розпочинають процес саморуйнування. Також підступність запалення підшлункової залози полягає в тому, що її ферменти можуть потрапити в кровотік і завдати шкоди печінці,ниркам, серцю, нервовій системі. Запалення підшлункової залози – панкреатит - найчастіше провокують часті переїдання, зловживання алкогольними напоями , довготривалий прийом деяких лікарських засобів, різноманітні порушення роботи шлунково-кишкового тракту та захворювання жовчного міхура. При гострому нападі панкреатиту без невідкладної медичної допомоги та перебування у стаціонарі не обійтися, тому необхідно дбати про профілактику запалення підшлункової залози, особливо при наявності жовчнокам’яної хвороби, або якщо Ви хоч раз перенесли гострий напад панкреатиту.

Фітокомплекс з прополісом «Пчелія «Панкрія» нормалізує роботу підшлункової залози, сприяє зниженню запального процесу, підтримує вироблення ферментів на належному рівні, покращує відтік жовчі та роботу печінки, чинить профілактичні дії щодо розвитку цукрового діабету.

Склад: кора барбарису звичайного, корінь солодки голої, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Кора барбарису звичайного, завдяки вмісту алкалоїду берберину, сприяє розрідженню жовчі та покращує її відтік, стимулює роботу печінки, чинить протизапальну та знеболюючу дії, усуває надлишковий метеоризм, нормалізує стул при хронічних проносах.
  • · Корінь солодки голої чинить позитивний вплив на процес перетравлення їжі, усуває печію, знижує кислотність шлунку. Сприяє зниженню рівня цукру у крові. Має антиоксидантні властивості, допомагає нормалізувати обмінні процеси в організмі.
  • · Прополіс чинить протизапальну дію на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту та підшлункової залози, прискорює її відновлення. Усуває нестачу вітамінів та мінералів, позитивно впливає на стан імунітету, покращує фізичне та психічне самопочуття.

Рекомендовано до вживання у раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при хронічному панкреатиті, для профілактики розвитку гострих форм; в профілактичних цілях, щоб виключити розвиток панкреатиту, особам, що страждають на жовчнокам’яну хворобу, зловживають алкогольними напоями, при частих переїданнях, специфічних умовах праці, пов’язаних із токсичними речовинами, при захворюваннях ЖКТ та цукровому діабеті.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день під час прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 45 днів.

Не знайдено дописів

Написати відгук