Ренаріл

В наявності з доставкою!


Призначення: при жовчно-кам'яній хворобі


Фітокомплекс "Пчелія "Ренаріл", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, чинить позитивний вплив на функції печінки, сприяє стимуляції утворення і виведення жовчі, допомагає пришвидшити процес регенерації клітин печінки, захищає її від зовнішніх патогенних факторів, укріплює імунітет. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 149.00 грн.
+

Жовчнокам'яна хвороба в наш час - досить поширене захворювання, при якому порушується метаболізм в печінці, що призводить до утворення каменів у жовчному міхурі і в жовчних протоках. Найчастіше причинами розвитку захворювання є три фактори: порушення обміну речовин, застій жовчі та інфекція. Виникнення застою зумовлюють анатомічні зміни у жовчних шляхах, функціональні порушення, пов'язані з нерегулярним харчуванням, а також стресові стани. При порушених обмінних процесах знижується рівень жовчних кислот у жовчі, що сприяє випаданню холестерину з жовчі в осад. Інфекція та пов'язані з нею запалення відіграють провідну роль у процесі утворення каменів, так як розпадається епітелій жовчного міхура, який є джерелом холестерину, а із запального ексудату випадає вапно - друга складова частина каменів. Дуже часто жовчнокам’яна хвороба передається спадково, захворювання зустрічається у багатьох членів однієї і тієї ж сім'ї, особливо по жіночій лінії, в різних поколіннях. Підступна жовчнокам’яна хвороба тим, що перший час може не виявлятися, проте як правило людина відчуває біль у правому боці, а напади хвороби проявляються через інтенсивні болі, викликані перекриттям конкрементами жовчовивідних шляхів.

Фітокомплекс "Пчелія "Ренаріл", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, чинить позитивний вплив на функції печінки, сприяє стимуляції утворення і виведення жовчі, допомагає пришвидшити процес регенерації клітин печінки, захищає її від зовнішніх патогенних факторів, укріплює імунітет.

Склад: трава чистотілу, трава звіробою, листки м’яти, листки меліси, квітки цмину, корінь валеріани, прополіс.

  • Трава чистотілу чинить протизапальну та жовчогінну дію, покращує синтез жовчі, забезпечує її прохідність по жовчним протокам.
  • Трава звіробою сприяє регенерації клітин печінки, поліпшує ліпідний обмін, чинить загальнозміцнюючу дію.
  • Листки м'яти перцевої позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту в цілому, поліпшують відтік і секрецію жовчі, допомагають здолати надмірне газоутворення, попереджують виникнення запальних процесів.
  • Листки меліси чинять м"яку седативну дію, знімають спазми і допомагають подолати проблему закрепів.
  • Квітки цмину сприяють підвищенню жовчовиділення, зменшують в’язкість жовчі та концентрацію жовчних кислот, підвищують вміст холатів і білірубіну в жовчі, проявляють протизапальну, антибактеріальну і спазмолітичну дію, стимулюють секреторну функцію шлунка і підшлункової залози.
  • Корінь валеріани чинить спазмолітичну дію, зменшує болісні відчуття, нормалізує обмін речовин, позитивно впливає на нервову систему, сприяє підвищенню опірних сил організму.
  • Прополіс надає стабілізуючий вплив на мембрани клітин печінки, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, активуючи розпад холестеринових конкрементів і перешкоджаючи їхньому утворенню.

Рекомендовано до вживання в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів у складі комплексного лікування жовчнокам'яної хвороби, для профілактики жовчнокам'яної хвороби особам з надмірною вагою, особам, що зловживають занадто жирною, смаженою, копченою їжею, особам старшого віку, особам, що ведуть малорухомий спосіб життя, особам, у яких будь-хто з членів родини хворів на жовчно-кам'яну хворобу.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі два рази на день натщесерце зранку та ввечері безпосередньо перед сном.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 30 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук