Рівновага

В наявності з доставкою!

При надмірному потінні неврогенного характеру; для зменшення пітливості жінкам в клімактеричний період; підліткам у період статевого дозрівання; для профілактики гіпергідрозу людям, які мають високі фізичні навантаження, спортсменам; особам, чиї родичі страждали на гіпергідроз.

Ціна: 149.00 грн.
+

Потіння - цілком природна рефлекторна реакція організму людини, без якої він не міг би повноцінно функціонувати. Виділення поту допомагає у очищенні організму, охолоджує його від перегріву у спекотні дні. Підвищена пітливість, що спостерігається при великих фізичних навантаженнях, також вважається нормальним явищем. Але, інколи, надмірне виділення поту відбувається у стані спокою і може задавати дискомфорту і психологічних проблем у повсягденному житті. Зазвичай підвищена пітливість виникає у людей, що мають дуже збудливу нервову систему.

Фітокомплекс ТМ Пчелія "Рівновага" сприяє скороченню вироблення секрету потовими залозами, чинить заспокійливу дію, допомагає у відновленні внутрішнього балансу при потінні неврогенного характеру.

Склад: мох ісландський, листки шавлії лікарської, кореневища солодки голої, перга бджолина, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Мох ісландський чинить антисептичну, ранозагоювальну дії, пригнічує ріст патогенних бактерій при таких неприємних наслідках гіпергідрозу, як потертості шкіри, пітниця та інші гнійничкові захворювання; поліпшує роботу внутрішніх систем і підтримує організм у тонусі.
  • · Листки шавлії лікарської сприяють зменшенню потовиділення, позитивно впливають на стан нервової системи, сприяють легшому протіканню приливів при клімаксі.
  • · Кореневище солодки голої чинить протизапальну, дезинфікуючу та регенеруючу дії, сприяє нормалізації водно-сольового обміну. Допомагає подолати "синдром хронічної втоми", відновлює роботу нервової системи, нормалізує сон, покращує метаболізм.
  • · Перга допомагає підтримувати необхідну кількість магнію для нормального функціонування нервової системи, і усього організму в цілому. Зміцнює імунітет.
  • · Прополіс, завдяки багатому хімічному складу, благочинно впливає на нервову систему, заспокоює, допомагає подолати стрес, чинить профілактичну дію щодо атеросклерозу.

Рекомендовано до вживання в складі дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при надмірному потінні неврогенного характеру; для зменшення пітливості жінкам в клімактеричний період; підліткам у період статевого дозрівання; для профілактики гіпергідрозу людям, які мають високі фізичні навантаження, спортсменам; особам, чиї родичі страждали на гіпергідроз.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 60 днів. Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук