Супер Тонус

В наявності з доставкою!

При авітамінозі та загальному виснаженні організму; при нестачі вітамінів у зимовому та весняному періоді; при незбалансованому харчуванні; при наявності дисбактеріозу кишечника; при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту.

Ціна: 99.00 грн.
+

Кожна людина знає, що для нормального функціонування систем її організму потрібні вітаміни. За задумом матінки-природи, ми б мали їх отримувати у повній мірі із продуктів харчування, але сучасне життя диктує свої правила. Ми майже не вживаємо їжі без термічної обробки, зловживаємо кавою та алкоголем, сидимо на дієтах, палимо, їмо на ходу, без ретельного пережовування... Усі ці такі звичні моменти призводять до того, що наш організм відчуває нестачу вітамінів. А це, у свою чергу, відбивається на стані здоров"я, і може спровакувати розвиток багатьох хвороб.

Фітокомплекс з прополісом, пилком та пергою "Пчелія"Супер тонус" містить усі необхідні вітаміни та мінерали природного походження, які є найбільш споріненими з організмом людини, і тому краще засвоюються у порівнянні із їх хімічними аналогами.

Склад: плоди шипшини коричної, плоди аронії, плоди горобини звичайної, листки смородини чорної, пилок, перга, прополіс.

Дія компонентів:

  • · Плоди шипшини коричної містять вітаміни С, Е, Р, К, В2, пектин та дубільні речовини. Додатково сприяють детоксикації організму, мають антиоксидантну дію, допомагають у нормалізації кислотності шлункового соку, чинять профілактичну дію щодо анемії.
  • · Плоди аронії містять рутин, біофлавоноїди, каротин, тіамін, фолієву кислоту, фосфор, залізо, магній, йод. Додатково сприяють поліпшенню роботи печінки, ендокринної системи, допомагають нормалізації тиску (як при гіпертонії, так і при гіпотонії), виводять солі важких металів, позбавляють від надлишку холестерину.
  • · Плоди горобини звичайної містять кверцетин, рутин, рибофлавін, каротиноїди, фосфоліпіди, дубильні і пектинові речовини, сорбіт. Додатково сприяють зниженню рівня холестерину у крові, позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, усуває надмірне газоутворення, попереджує розвиток хронічних закрепів.
  • · Листки смородини чорної містять мікроелементи заліза, міді, магнію, срібла, марганцю, сірки, а також ефірні масла, фітонциди, що необхідні для нормальної життєдіяльності людини.
  • · Перга та квітковий пилок містять вітаміни А, С, Р, Е, В, В2, В6, молочну кислоту, калій, магній, залізо, кальцій. Вони допомагають у відновленні роботи шлунково-кишкового тракту, печінки, щитовидної залози, поліпшують систему кровообігу, попереджують виникнення інфарктів, інсультів, уповільнюють ріст пухлин, сприяє нормалізації мікрофлори кишечника.
  • · Прополіс містить залізо, кальцій, магній, кремній, мідь, цинк та інші необхідні мікроелементи, дубильні речовини, ефірні масла, аскорбінову, нікотинову кислоти, провітамін А, велику кількість флавоноїдів. Позитивно вливає на стан імунної системи,попереджує вікове погіршення зору, допомагає у подоланні запальних процесів, чинить антибактеріальну дію.

Рекомендовано до вживання в складі дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин при авітамінозі та загальному виснаженні організму; при нестачі вітамінів у зимовому та весняному періоді; при незбалансованому харчуванні; при наявності дисбактеріозу кишечника; при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день за 15-20 хв. до прийому їжі.

Рекомендований курс прийому: 60 – 90 днів.

Не знайдено дописів

Написати відгук