Трикор

В наявності з доставкою!


Призначення: в складі комплексного лікування запальних процесів горла


Фітокомплекс "Пчелія "Трикор", завдяки поєднанню лікарських рослин з прополісом, допомагає усунути запальні процеси горла, попереджує виникнення ускладнень, підвищує захисні сили організму. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 149.00 грн.
+

Із запальними процесами горла зіткнулася кожна людина на планеті. Це явище досить неприємне і небезпечне. Горло може боліти через запалення різних його ділянок, наприклад, при запаленні мигдалин, виникає тонзиліт, найбільш відомий під назвою ангіна. Якщо ж процес почався в глотці - це фарингіт, а якщо нижче, у гортані - то це ларингіт. Основними причинами запальних захворювань горла є мікроорганізми - віруси і бактерії, а також зовнішні подразники, холодне або сухе повітря, дуже гаряча або холодна їжа, різкі запахи і токсичні речовини, пил і гази, ускладнення після грипу та ГРВІ при несвоєчасному лікуванні, деякі шкідливі звички, особливості роду професійної діяльності. На слизовій оболонці глотки знаходиться багато нервових закінчень, тому захворювання горла супроводжуються безліччю самих різних неприємних відчуттів, які впливають на якість життя: першінням, поколюванням, сухістю, сильним болем, ускладненим ковтанням, сухим кашлем.

Фітокомплекс "Пчелія "Трикор", завдяки поєднанню лікарських рослин з прополісом, допомагає усунути запальні процеси горла, попереджує виникнення ускладнень, підвищує захисні сили організму.

Склад: корінь бедринцю, корінь солодки, корінь аіру, прополис.

  • Корінь бедринцю чинить антибактеріальну та протизапальну дію, спияє зменшенню больових відчуттів у горлі, усуває першіння.
  • Корінь солодки чинить відхаркувальну та загальнозміцнюючу дію, підсилює лікувальний ефект інших компонентів фітокомплексу.
  • Кореневище аїру чинить дезинфікуючу дію, позбавляє неприємного запаху з роту.
  • Прополіс насичує організм необхідними мікроелементами, чинить антибактеріальну дію, позитивно впливає на імунітет, попереджує виникнення ускладнень.

Рекомендовано до вживання в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів в складі комплексного лікування запальних процесів горла, для профілактики запальних процесів особам із зниженим імунітетом, курцям, особам, чий рід діяльності пов'язаний із постійним напруженням голосових зв'язок (вчителям, лекторам, тощо), особам, що через свою професію багато перебувають на холодному повітрі (будівельники, ремонтні бригади, працівники ринків, тощо), особам будь-якого віку для попередження виникнення ускладнень під час епідемій грипу та ГРВІ.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день після прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 45-60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Не знайдено дописів

Написати відгук