Здорова шкіра

В наявності з доставкою!

Для комплексного лікування фурункульозу, акне, дерматитів та інш. неінфекційних висипань, для профілактики появи шкірних висипань у період статевого дозрівання; особам, що страждають на шлунково-кишкові захворювання; людям, чий рід діяльності пов’язаний із токсичними речовинами, довготривалому перебуванні на сонці; при неправильному харчуванні з переважанням вуглеводів.


Ціна: 149.00 грн.
+

Усі люди прагнуть бути привабливими, мати чисту, гладеньку шкіру. Але час від часу, у самий невідповідний момент, на обличчі, спині або шиї можуть з’явитися прищі. Різноманітні шкірні висипки можуть стати великою проблемою для людини у повсякденному житті, завдати дискомфорту у спілкуванні з оточуючими, зробити її невпевненою у собі, або, навіть, спровокувати складні шкіряні захворювання із приєднанням стафілококових інфекцій. Серед факторів, що сприяють появі прищів слід відмітити гормональний сплеск, особливо у підлітковому віці; сильні стреси; використання неправильно підібраної косметики, яка забиває пори; хвороби шлунково-кишкового тракту; зниження імунітету внаслідок частих застуд, захворювань на тонзиліт або ларингіт; вживання великої кількості солодкої, жирної їжі; погіршення екології.

Щоб Ваша шкіра завжди була чистою, недостатньо лише зовнішнього догляду. Адже шкіра – це відображення стану організму в цілому.

Фітокомплекс з прополісом «Пчелія «Здорова шкіра» допомагає у боротьбі із шкірними висипками, сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту, пригнічує розвиток патогенних бактерій, підвищує імунітет.

Склад: корінь лопуха великого, трава кропиви дводомної, трава фіалки триколірної, трава споришу звичайного, прополіс.

Дія компонентів:

  • Корінь лопуха великого містить вітаміни С, В, Е, D, залізо, цинк, мідь, марганець, олово. Чинить протизапальну, антисептичну дії. Сприяє у відновленні мікрофлори кишечника, нормалізує обмінні процеси в організмі, позитивно вливає на кровотворну систему, покращує роботу сальних залоз, тим самим попереджує виникнення нових шкірних висипів. Завдяки великому вмісту інуліну в своєму хімічному складі, сприяє підвищенню опірних сил організму.
  • Трава кропиви дводомної містить велику кількість амінокислот, вітаміни С, В2, В1, К. Завдяки великій кількості в своєму хімічному складі фітонцидів, має сильні антисептичні властивості. Чинить кровоочисну дію, що є необхідним при лікуванні фурункульозу. Також покращує склад крові, виступає профілактичним засобом проти анемії, зменшує вміст цукру та холестерину в крові. Позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, допомагає прискоренню регенеративних процесів в організмі.
  • Трава фіалки триколірної чинить протизапальну, антимікробну, дермотонічну дії. Знижує чуттєвість організму до алергенів. Завдяки сечогінній дії, сприяє виведенню із організму шкідливих продуктів обміну речовин. Полегшує перебіг гострої фази захворювання, зменшуючи свербіж та больові відчуття. Сприяє оновленню клітин волосяних фолікулів.
  • Трава споришу звичайного містить каротин, який позитивно впливає стан на шкіри; пектин, що допомагає у виведенні з організму шкідливих речовин. Перешкоджає розвитку гнильних процесів. Покращує діурез, виводить з організму надмірну кількість іонів хлору і натрію, запобігає утворенню сечових каменів, покращує фільтрацію ниркових клубочків. Чинить загальнозміцнюючу дію.
  • Прополіс допомагає у нормалізації роботи печінки та жовчного міхура. Чинить бактеріостатичну та бактерицидну дії, тобто припиняє ріст і розмноження хвороботворних бактерій і знижує патогенну мікрофлору. Прискорює регенерацію ушкоджених тканин. Зміцнює імунітет.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин в складі комплексного лікування фурункульозу, акне, дерматитів та інш. неінфекційних висипань, для профілактики появи шкірних висипань у період статевого дозрівання; особам, що страждають на шлунково-кишкові захворювання; людям, чий рід діяльності пов’язаний із токсичними речовинами, довготривалому перебуванні на сонці; при неправильному харчуванні з переважанням вуглеводів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації. Перед застосуванням порадитись з лікарем.

Вживання: дорослим вживати по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі

Рекомендований курс прийому: 60 днів.

Покупала для сына-подростка здоровую кожу. Пропили курс. От всех высыпаний не избавились, но их стало меньше, что в принципе тоже неплохо.
Написати відгук