Здорові легені

В наявності з доставкою!


Призначення: для профілактики запалення легенів при грипі та ГРВІ


Фітокомплекс "Пчелія "Здорові легені" сприяє легшому протіканню захворювання, захищає від виникнення ускладнень, допомагає у розрідженні мокротиння, підвищує захисні сили організму. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 129.00 грн.
+

Основна функція легенів - здійснювати дихальний процес. Людина живе, поки дихає. Робота легенів людини полягає у виведенні вуглекислоти, завдяки чому в організмі підтримується кислотно-лужний баланс. Через ці органи людина позбавляється від летких речовин: алкоголю, аміаку, ацетону, хлороформу, ефіру.

Легені беруть участь в очищенні крові, у водному обміні, вони є активними учасниками процесу терморегуляції.

Але погана екологія, важкі умови праці, паління, послаблений імунітет, ускладнення після перенесених грипу чи ГРВІ, постійні переохолодження можуть викликати такі хвороби легенів, як пневмонія, плеврит, набряк легенів, тощо. У людини з"являється сильний виснажливий кашель, слабкість, виникає грудний біль, підвищується температура.

Фітокомплекс "Пчелія "Здорові легені" сприяє легшому протіканню захворювання, захищає від виникнення ускладнень, допомагає у розрідженні мокротиння, підвищує захисні сили організму.

Склад: плоди шипшини, плоди горобини, плоди анісу, листки підбілу, кора верби білої, квітки бузини, прополіс.

  • Плоди шипшини містять велику кількість вітаміну С, який підвищує неспецифічну резистентність та реактивність організму та посилює фагоцитарну активність лейкоцитів. Тим самим сприяють підвищенню імунітету, покращують витривалість організму.
  • Плоди горобини збільшують опірність до інфекційних захворювань, захищають та відновлюють легеневі тканини.
  • Плоди анісу покращують секреторну функцію дихальних шляхів, розріджують мокротиння.
  • Листки підбілу мають пом'якшувальний, відхаркувальний, потогінний, спазмолітичний ефект.
  • Кора верби білої усуває больовий синдром у грудях, чинить жарознижувальну дію.
  • Квітки бузини чорної мають протизапальну дію, нейтралізуючи вільні радикали, що в надмірній кількості містяться в зоні запалення, тим самим припиняючи це запалення.
  • Прополіс найпотужніший природний антибіотик, який чинить бактерицидну дію, покращує регенерацію пошкоджених тканин легенів.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів у комплексному лікуванні при пневмонії, для профілактики запалення легенів при грипі та ГРВІ, для захисту легенів від летких речовин особам, що мають специфічні умови праці, при хронічному палінні.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 45-60 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Курю вже близько 20 років. Зранку кашель був страшенний, з'явилася задишка. Пропив курс легенів, і самопочуття стало геть іншим. Наче помолодів. А жінка моя пила тиск норма, їй теж підійшли ці капсули. Тиск не скаче, мухи перед очима не літають. Прополіс класна штука. Добре допомагає від усіх болячок. Можу порадити пчелію. Хороша продукція.
Написати відгук