Здоровий шлунок

В наявності з доставкою!


Призначення: при запальних процесах шлунку та кишечника


Фітокомплекс "Пчелія "Здоровий шлунок", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, сприяє поліпшенню роботи травної системи на всіх етапах, усуває запалення слизових оболонок шлунку та кишечника. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 129.00 грн.
+

Людина здатна жити тільки при постійному надходженні їжі в організм. Бо їжа - це не тільки смачні продукти, але й будівельний матеріал для нових клітин, головне джерело енергії. Відповідальною за процес перетворення їжі в енергію є травна система, яка виконує в нашому організмі найважливіші функції. За допомогою цієї системи в організмі людини відбувається засвоєння їжі, всмоктування необхідних речовин з неї. Прогресивне погіршення якості продуктів харчування, води, забруднення навколишнього середовища, неправильне харчування, алкоголь та паління, постійні стресові ситуації негативно впливають на стан травної системи. З'являються больові відчуття при прийомі їжі, печія, нудота або, навіть, блювота. Ці симптоми свідчать про наявність захворювання шлунково-кишкового тракту, які надзвичайно небезпечні і неприємні для функціювання організму людини в цілому.

Фітокомплекс "Пчелія "Здоровий шлунок", завдяки поєднанню лікарських трав з прополісом, сприяє поліпшенню роботи травної системи на всіх етапах, усуває запалення слизових оболонок шлунку та кишечника.

Склад: мох ісландський, кореневище перстачу, квітки ромашки, трава споришу, листки подорожника, плоди чорниці, кора дуба, прополіс.

  • Мох ісландський знімає спазми шлунка, активізує процес травлення, прочищає жовчовивідні протоки.
  • Кореневища перстачу має протизапальний і в'яжучий ефект, допомагає усунути запалення в шлунку і кишечнику.
  • Квітки ромашки лікарської покращують перистальтику кишечника, позбавляють від надмірного газоутворення, попереджують виникнення печії.
  • Трава споришу пригнічує шкідливі бактерії і мікроби, відновлює мікрофлору шлунка.
  • Листки подорожника стимулюють виділення шлункового соку, чинять регенеруючу дію на слизові оболонки шлунково-кишкового тракту.
  • Плоди чорниці містять велику кількість пектинових речовин, які звільняють кишечник від продуктів гнильного розкладання, сприяють нормалізації стулу.
  • Кора дуба попереджує шлункові кровотечі, усуває нудоту, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту в цілому.
  • Прополіс сприяє підвищенню опірних сили організму людини, знімає больові відчуття, чинить захисну дію на слизові оболонки шлунку та кішківника.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів при запальних процесах шлунку та кишечника при дотриманні специфічної дієти, для профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, для нормалізації процесів травлення, особам, що зловживають алкоголем, людям, які перебувають у постійних стресових станах, при зміні звичного режиму харчування (подорожі, відрядження, тощо).

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: 30-45 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Живот не распирает и ничего не колит. Пропила только неделю, а мучалась 3 месяца периодическими неприятными ощущениями и болями. Мне помогает.
Написати відгук