Грація

В наявності з доставкою!


Призначення: при надмірній вазі


Фітокомплекс "Пчелія "Грація" - це альтернатива виснажливим дієтам, оскільки поєднання лікарських трав з прополісом, допомагає організму активніше спалювати накопичені жири і прискорює обмін речовин, тим самим знижує вагу. В упаковці 60 капсул.

Ціна: 149.00 грн.
+

Мрія кожної жінки бути стрункою та привабливою. Але такі чинники, як неправильне харчування, порушення обміну речовин, вагітність та період грудного годування, малорухомий спосіб життя додають зайвих кілограмів до жіночої талії. Внаслідок цього жінка стає невпевненою у собі, дратівливою, втрачає внутрішню гармонію.

Фітокомплекс "Пчелія "Грація" - це альтернатива виснажливим дієтам, оскільки поєднання лікарських трав з прополісом, допомагає організму активніше спалювати накопичені жири і прискорює обмін речовин, тим самим знижує вагу.

Склад: деревій, корінь любистку, шишкоягоди ялівцю, цистозира бородата, кора крушини, кора жостеру, прополіс.

  • Деревій покращує обмінні процеси в організмі, допомагає роботі шлунково-кишкового тракту, поліпшує ліпідний обмін.
  • Корінь любистка сприяє виведенню надлишку рідини, покращує перистальтику кишківника.
  • Шишкоягоди ялівцю нормалізують виведення жовчі, позитивно впливають на нервову систему, поліпшують загальний емоційний фон.
  • Цистозира бородата містить харчові волокна агар-агар та альгінати, що є потужними стимуляторами кишкової перистальтики і тим самим значно зменшують засвоєння компонентів їжі, особливо жирів і холестерину. Набухаючи в шлунку, альгінати нормалізують процес травлення, очищають кишківник, викликають відчуття ситості.
  • Кора крушини та кора жостеру сприяють м'якому очищенню кишечника, розріджують калові маси, попереджують закрепи.
  • Прополіс зменшує рівень PPAR-гамма протеїну у жирових тканинах, допомагає природному розщепленню жирів, насичує організм усіма необхідними мікроелементами.

Рекомендовано вживати в раціоні дієтичного харчування як додаткове джерело природних біологічно активних речовин і мікроелементів при надмірній вазі.

Спосіб вживання: дорослим по одній капсулі тричі на день незалежно від прийому їжі.

Рекомендований курс прийому фітокомплексу: до 90 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність та період лактації, дитячий вік до 12 років.Перед вживанням необхідно порадитись з лікарем.

Схудла та на 8 кг за 2 місяці. Приймала Грацію три рази на день, і обмежила себе в солодкому та мучному. Результатом задоволена.
Написати відгук